Life according to me - 1.díl

3. dubna 2012 v 16:20 | Lucka-Lucy |  Life according to me
Vím že si teď určitě všichni říkáte jak jsem blbá že jsem ten příběh pojmenovala Life according to me, ale já fakt neumím vymyslet nic lepšího :D Jo a mimochodem strášně moc se omlouvám že jsem dlouhou dobu nepsala, ale já fakt měla strašně moc věcí do školy a když jsem měla volno tak jsem jak blbá čuměla na youtube a vůbec jsem neměla náladu na blog. Ale i v tom volném čase jsem si našla chvíli na slíbený příběh. Tento "1.díl" je hrozně napsanej a já si to uvědomuju, tak se snažte v komentech svou kritiku mírnit :) Tak jdeme raději na samotný příběh.

Studené dešťové kapky mi bubnovaly do ubrečeného obličeje. Proč se to muselo stát zrovna mě? Pořád jsem to nemohla pochopit. Jak jsem mu mohla věřit? No dobře. Nebudu předbíhat. Nejdřív vám vysvětlím, co se vlastně stalo. Jako každé ráno jsem se probudila. Šťastná. Zamilovaná. Nemohla jsem myslet na někoho jiného než na něj. Než na mého Daniela. Rychle jsem se převlékla do mého oblíbeného červeného topu a tmavě modrých džínů, vyčistila jsem si zuby, posnídala jsem a pak jsem vytáhla z garáže kolo a vyjela jsem směrem ke škole. Všechno šlo hladce. Vešla jsem do třídy, Dan mě políbil na čelo a popřál mi krásný den. Byla jsem jako vždycky v sedmém nebi. Bylo po poslední hodině, zrovna jsem se chystala jít na oběd, když v tom, co nevidím? Na úplném konci chodby, Dan. A nebyl sám. Viděla jsem s ním jinou holku, nepoznávala jsem ji. Povídali si spolu. Prostě si povídá s kámoškou, to není nic neobvyklého. Řekla jsem si. Ale pak jsem uviděla něco, z čeho se mi vyrazil dech! Dan se k dívce přiblížil a dlouze ji políbil. Otevřela jsem pusu a ucítila jsem několik emocí. Za prvé: smutek a za druhé zuřivost. Cítila jsem, jak se mi derou slzy do očí. Než se jim to podařilo, vydala jsem se směrem k páru. Daniel stál ke mně zády. S rozzuřeným výrazem jsem se zastavila těsně za líbající dvojicí. Potichu jsem vydechla, zkřížila jsem si ruce na prsou a odkašlala si. Daniel se s leknutím otočil, z jeho výrazu šlo vyčíst zděšení, zmatek a strach. Blondýna, ve které jsem poznala svou spolužačku Elisu, se na mě podívala stydlivým pohledem. Všimla jsem si malého začervenání. Zjevně nevěděla, o co jde. "Ahoj," pozdravila jsem zuřivě. "Zapomněl jsi mě představit." Daniel se zaskočeně díval na mě a pak na Elisu a pořád dokola. "Ehm…to není tak jak to vypadá!" Vykoktal ze sebe na konec. " Nech si ty kecy zlato! Já viděla to tvoje: Nic se neděje!" Daniel se zjevně rozzuřil kvůli mému tónu a vykřikl na mě: "Ty nejsi moje máma! Můžu si dělat, co chci! A chceš znát pravdu? Jsi hnusná, nudná a dětinská malá naivka, která se pořád do všeho plete! Je mi z tebe na nic!" Z očí mi vyhrkly zlostné slzy a Elisa se zatvářila nechápavě. "Eliso, jdi napřed a počkej na mě venku! My si to tu vyřešíme samy!" Vyhrkl rychle Daniel a Elisa se stále nechápavým obličejem vyrazila pryč. "Když sis to o mě myslel tak proč jsi se mnou vůbec začal chodit?" Vykřikla jsem. "Ty si jako myslíš, že bych dobrovolně začal chodit s takovou zrůdou, jako jsi ty? Byla to jenom sázka ty hloupá huso! Elisa je stokrát lepší než ty! Okamžitě se s tebou rozcházím!" Nemusela jsem dlouho přemýšlet o odpovědi. "Fajn" stvrdila jsem svými výhružnými slovy, otočila jsem se a kráčela rychlými kroky pryč.
Snad se vám příběh líbí :) Vím že se mi moc nepovedl, ale snažila jsem se použít svoji "empatii" a vžít se pocitů hlavní postavy :D Tak ještě jendou děkuju těm co si příběh přečetli a prosím o upřímné, byť slušné komentáře :) Tak se mějte ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kamša Kamša | Web | 3. dubna 2012 v 17:35 | Reagovat

Je to hezký, ale na mě trochu uspěchaný :) Jinak by se hodilo dávat to do odstavců, aby to bylo přehlednější =)

2 lucinka lucinka | Web | 3. dubna 2012 v 18:26 | Reagovat

HEZKÝ!

3 Katule Katule | Web | 3. dubna 2012 v 19:02 | Reagovat

Teda hezký.Použila jsi dobré téma.Mě se to líbí.A to upřímě.

4 Nikča Nikča | 12. dubna 2012 v 20:57 | Reagovat

Máš moc hezký příběh možná by se tam šikly ty odstavce ale asi jsi měla hodně testů a hodně na spěch :)Jinak se moc těším na další pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama