Únor 2012

Dnes je 29.2. :DD

29. února 2012 v 21:56 | Lucka-Lucy |  Ostatní
Dnes je 29.Února. A víte co to znamená? Je přestupný rok! A babiččina fenka Aida má dnes svátek! Huráááá. Dnes je skoro super den! Skoro super protože jsem ve škole měli 4 prověrky a furt jsme museli něco psát :(( A teď na Aidinu počest její fotečka ♥♥♥


Tak se mějte hezky :)

Oblíbené blogy

26. února 2012 v 20:27 | Lucka-Lucy
Zrušila jsem SB, proč ? Protože nejméně půlka ze SB neobíhá! A tak mám poze OB což znamená že se nezaručuji k pravidelnému obíhání.


Bleskovka 003

26. února 2012 v 13:51 | Lucka-Lucy |  bleskovky
Tak, je na čase na další bleskovku :) Výhry jsou podle mě lákavé :DD
Výhry:
1.Místo = diplom, reklama 1 měsíc, animačka, oddělovač, překvapení
2.místo = diplom, reklama 2 týdny, animačka, oddělovač
3.místo = diplom, reklama 1 týden, oddělovač
Ostatní místa = společný diplom

1.Přezdívka
2.Email
3.Máš ráda koně ?
4.Napiš 3 města z české republiky
5.Napiš 3 města z Ameriky :DD
6.Napiš jaké předměty máte v Pátek :))
7.Kolik máš NEJLEPŠÍCH kamarádek ?
8.Kolik je vás ve třídě ?
9.Chodíš ještě na základní školu ?
10. Už tě nudím ?
11. Tak čau ;)

Free design 006

26. února 2012 v 11:12 | Lucka-Lucy |  Volné designy
Dnes mám nějakou tvořivou náladu a tak jsem toho využila a zhotovila jsem další Free design. Myslím že je celkem povedený. Ikdyž uvidíme.
Chceš ho ? Tak napiš do komentářů:
1.Pžezdívku
2.Blog
3.Email
4.Chceš popisky a klikačku (popřípadě animačku)?
5.Chceš design nastavit ?

Pravidla používání designu:
1.Mít ho na blogu alespoň 2 týdny!
2.Nic na něm neměnit!!
3.Nevydávat ho za svůj!!!


PNG srdíčka - twilight :DD

25. února 2012 v 21:32 | Lucka-Lucy |  Moje grafika
Možná vás už twilightem otravuju, ale mě to prostě baví :DD Založila jsem novou rubriku - Moje Grafika a tak ji musím honem vyskoušet. Myslím že se mi moje první PNG srdíčka povedly ne? Jsou sezařeny podle toho jak jsem je tvořila :)

Pokud je bude chtít někdo z neznámých důvodů zkopírovat, pouze s uvedením zdroje!!!!!

Čauky ;)

Diplom pro mě za bleskovku

23. února 2012 v 21:11 | Lucka-Lucy |  Ostatní
Krásný diplomek, děkuji Tess :)


Opravdu moc děkuji, mocinky moc se ti povedl ;)

Brookerovi část 1 + omluva pro affs

23. února 2012 v 19:11 | Lucka-Lucy |  Rodina Brookerovi
Ahojky! Vítám vás zase po několika pro mě náročných dnech Nejdříve se omlouvám za to že jsem dlouho nenapsala, ale ve škole jsme teď furt psali prověrky a ještě k tomu kroužek! Jsem ráda že jsem to všechno stíhala! A teď ta omluva pro affs. Jelikož mi blog.cz nějak blbne tak pravděpodobně nebudu moc obíhat. Na některé blogy se stavím a nové články okomentuju, ale ne moc často. A teď se vrhneme na rodinku! Jak jsem již psala do komentů, bohužel jsem musela Alici přestěhovat protože se mi z toho super baráku hroutila hra :-( A tak má Alice jiný dům tak seš nedivte :)

Alice zavolala dohazovačku.

Zase jednou po létech... :D

18. února 2012 v 17:42 | Lucka-Lucy |  Ostatní
Musíte být z názvu zmatení :DD
Určitě to mnozí z vás znají. Zapnete The sims, dáte se nějakou rodinu a jdete fotit komiks/fotky ze hry/fotky na téma/...všechno jen na blog. Jak je v nadpisu: Znovu po létech jsem zapla The sims, udělala si rodinu, hrála za ní a nedala jsem si žádné fotky na blog. Blog mi toho hodně vezme, většinou zapínám Sims jen proto že chci dát něco na blog. Znáte to ? Já jsem zrovna teď hrála v Krasohlídkově za Gothovi a upravila jsem je downama, takže pochybuju že by ještě někdo z vás poznal Mortimera nebo Cassandru :) Mortimer měl přítelkyni, Cassandra přítele. Obě holky byly těhotné. Mortimerova přítelkyně porodila jako první a narodila se holčička. Cassandra měla v povaze "plodnost" takže je pravděpodobné že porodí dvojčata a to se stalo. Narodily se dvojčátka-holka a kluk. Narodili se v den kdy slavila 1.holčička narozeniny :) Možná jste trochu popletení, ale jo :) Ani vlastně nevím proč to píšu, ale musela jsem se o to s vámi podělit :D


Rodinka Brookerovi - ukázka

17. února 2012 v 22:45 | Lucka-Lucy |  Rodina Brookerovi
Tak jsem začala s novou rodinkou. Jmenují se Brookerovi a mají na začátku pouze 1 členku :) Podívejte se na ukázky fotek :D


Špatné zprávy alias končím :(

17. února 2012 v 16:20 | Lucka-Lucy
Bohužel končím :(( Ne s blogem, mám ho moc ráda :) Ale končím s rodinkou Leenovi, s komiksem The vampire live(možná) a nevím s čím vším ještě. Musela jsem si přeinstalovat hru takže nemám svoje rodiny :( TVL možná bude pokračovat, pokud rodinku zvládnu znovu udělat ale Leenovi pokračovat bohužel nebudou :( Ale bude nová rodinka, slibuju :)